7/24 İletişim

0 530 109 6301

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde,  ilk yapmanız gereken Bursa evden eve nakliyat firmalarını araştırmak olmalı. Güvenli bir evden eve nakliyat hizmeti için pek çok kriteri bir arada değerlendirmek durumundasınız.

Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren pek çok firma olmakla birlikte, köklü ve güvenilir olanı bulma konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Genelde evden eve nakliye için en çok sorulan soru “Bursa evden eve nakliyat ne kadar?” şeklinde olsa da bunun çok yanlış bir yaklaşım olduğunu söylemek gerekli.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat firmasının doğru fiyatı verebilmesi için öncelikle taşınacak eşyalarınızın maddi değeri ve fiziksel durumu ile ilgili sizden detaylıca bilgi alması gerekli. Mevcut binanızın durumu, yeni taşınacağınız dairenin katı, kapı genişliği gibi konuları bilerek, doğru hesaplama yaptıktan sonra size fiyat söylemeli. Bu hesaplamalar yapılmadan telefonda evden eve nakliyat için size söylenen hiçbir fiyata güvenmemelisiniz.

Evden eve eşya taşıma hizmetinde, eşyalarınızın kaç kişi tarafından, hangi koşullarda ve ne kadar sürede taşınacağını sorarak, taşınma günü ve saatiniz için öncesinde randevu almayı unutmayın. Bunun yanında asansörlü taşımacılık için tecrübeli bir firma olmasına dikkat ederek, mümkünse referans talep etmek de iyi bir tercih olacaktır.

4 Yorum

 • Hasan Türközü

  Merhabalar, evimizi taşımak istiyoruz. Ücretlendirme nasıl yapılıyor bilgi alabilirmiyim

  • admin

   Hasan Bey merhabalar, detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle telefon yolu ile iletişime geçebilirisin.

 • Candan Özüpek

  Merhabalar, eşya taşımak istiyorum. farklı evden eve taşıma firmaları var fiyat verebilirmisiniz. Bursa’dan Eskişehire taşınıyoruz.

  • admin

   Mail yoluyla iletişime geçilmiştir.

Comments are closed.